Bazı şeyler değişmez. Mağaradan çıktık evet. O zaman da et gerekiyordu, şimdi ise belki para. İşinizde başarılı olun ve bunu önemseyin. Seçenekleriniz artacaktır. Kendinize saray yapmak zorunda değilsiniz. Asgari bir standartta yaşamı sağlamanız yeterli olacaktır. Zira kaçıp sığınacakları mağara benzeri bir yapınız bulunmalı. 

Kendinize ve bir hamile kadına bakabilecek derecede bir gelir üretmelisiniz. Gerekli olsun olmasın sizi çok farklı kıldıracaktır. Ailenizle de oturabilirsiniz ayrı evde de. Yeterki ekonomik olarak her iki nokta arasında geçiş yapabilecek imkanı elinizde tutun.

Hem erkeklere hem kadınlara burada önerileri okuyabileceksiniz. Tüm bu öneriler tümüyle özneldir nesnel değildir.  Burada yer alan bir öneri sizin yaşam koşullarınıza veya beklentilerinize tümüyle uyumsuz ve başarısız olabilir. Buradaki önerileri değerlendirip kullanmak veya kullanmamak tümüyle sizin öznel tercihinizdir. Tavsiye ve önerileri duyup kendi düşüncelerinizden geçirerek değerlendirmeniz uygun olabilir. Bu önerilerin size fayda sağlayacağı kesin değildir. Aksine zarar da verebilir. Karar son karar sizindir.